SERAMİK USTASI

SERAMİK USTASI

Seramik Nedir ? SERAMİK USTASI

Posted at 17 Nisan 2017 | By : | Categories : SERAMİK USTASI | 0 Comment

Seramik Nedir ? SERAMİK USTASI

Seramik, suni olarak üretilmiş adı üstünde seramik plakalardır. İç mekanlarda duvarları kaplamak için kullanılır. Özellikle banyo, hol gibi mekanlarda, yer kaplamaları için de son derece uygundur. Dış mekanlarda ise zemin kaplamaları olarak aynı şekilde kullanmaya müsaittir.

SERAMİK Hazırlanması :
Seramiğin ana malzemesi eskiden beri kildir. Kilin hazırlanması zahmetli bir iştir. Kilin yanı sıra başka mineral hammaddeler de katılır. Diğer önemli yardımcı maddeler kaolin, kuvarts, feldspat ve ayrıca sudur. Hazırlanacak ürüne göre dolamit, kalsid ve silikat da karıştırılır. Hazırlama aşamalarının tümü son derece dikkatli olmayı gerektirir.
Şekil verme işlemi ise kuru pres şeklinde yapılmaktadır. Renkler ise pişirme esnasında verilen ısı sayesinde ortaya çıkar.
Seramiklerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca mozaik ve bördürler ile ürün çeşitliliği artmaktadır.

Her Türlü Banyo Fayans işleri ,Banyo Fayans Tadilatı,Banyo Fayans değişimi, Banyo Fayans Döşeme , Banyo Tadilatı, Duşa kabin Arası Dokoratif Uygulamalar,Banyo fayans yenileme,Banyo fayans Değişimi ,Banyo fayans bakımı,Duş mozik uygulamaları gibi işleri niz için EMAİL göndererek veya TELEFON 0546 685 58 45 ederek bize ulaşabilirsiniz.

AKSOY FAYANS DEKORASYON

ADRES: Kazımkarabekir Mahallesi ÜMRANİYE/İSTANBUL

EMAİL: info@fayansdekorasyon.com

FAYANS SERAMİK USTAMIZ

EROL AKSOY

ÜCRET SİZ KEŞİF VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

TELEFON:0546 685 58 45

About admin

Leave a Comment