REFERANSLARIMIZ

AKSOY DEKORASYON TARAFINDAN YAPILAN YERLER

NOT:AŞAĞIDAKİ METİNLER MÜŞTERİLERİMİZİN  BEYANLARI ÜZERİNE YAZILMIŞTIR

EV SAHİBİ : MURAT ÖZMEK  TEL: 0553 259 43 09

BANYO DEKORASYONU: Çatı Katı Banyo Dekorasyon Hizmeti Aldım  Hızlı ve Ekonomik Çözüm İçin Aksoy Dekorasyona Teşekkürler.

BALKON DEKORASYONU: Çatı Katı Balkon Dekorasyon Hizmeti Aldım  Hızlı ve Ekonomik Çözüm İçin Aksoy Dekorasyona Teşekkürler.

 

EV SAHİBİ : YÜCEL BEY  TEL: 0531 246 41 61

BANYO DEKORASYONU:  Banyo Dekorasyon Hizmeti Aldım  Hızlı ve Ekonomik Çözüm Aldım memnun kaldım Aksoy Dekorasyona Teşekkürler.

MUTFAK  DEKORASYONU: Çatı Katı mutfak Dekorasyon Hizmeti Aldım  Hızlı ve Ekonomik Çözüm İçin Aksoy Dekorasyona Teşekkürler.

 

EV SAHİBİ : HASAN  BEY  TEL: 0539 582 54 98

BANYO FAYANS:  Banyo Dekorasyon Hizmeti Aldım  Hızlı ve Ekonomik Çözüm Aldım memnun kaldım Aksoy Dekorasyona Teşekkürler. EROL USTA ELİNE SAĞLIK

WC  FAYANS: Çatı Katı wc fayans Dekorasyon Hizmeti Aldım  Hızlı ve Ekonomik Çözüm İçin Aksoy Dekorasyona Teşekkürler.

 

EV SAHİBİ : BİLAL  BEY  TEL: 0534  434 84 59

BANYO FAYANS TADİLATI:  Banyo Fayans Tadilatı  Hizmeti Aldım  Hızlı ve Ekonomik Çözüm Aldım memnun kaldım Aksoy Dekorasyona Teşekkürler. Böyle bir site kurdukları için ve dinamik ustalar ile çalıştıkları için ve Güvenilir hizmetlerinden dolayı aldıkları parayı Hak ediyorlar.

WC  FAYANS TADİLATI: Banyo Fayans Tadilatı  Hizmeti Aldım.Evimiz perişan haldeydi   Hızlı ve Ekonomik Çözüm İçin Aksoy Dekorasyona Teşekkürler.ELİNE SAĞLIK EROL USTA